Popkast

POPkast je zatiaľ môj najúspešnejší projekt. Založil som ho s kamarátom v 2014 a vydržal fungovať šesť rokov. Išlo o YouTube kanál, na ktorom sme vytvárali reportáže zo sveta popkultúry, recenzie, podkasty, alebo rozhovori so zaujímavými osobnosťami domáceho fandomu. Okrem vlastného obsahu (recenzné relácie Okienka a Fantasy_Sk) som bol "creative manager" projektu. Kanál má zhruba 400 videí a často sme spolupracovali aj s projektom Inferno na polici.

Multiverzum a Knižná revue

Momentálne pôsobím na webstránke Multiverzum.sk, kde píšem prevažne recenzie. Na ich YouTube kanál som preniesol aj moju videotvorbu. Do mesačníka Knižná revue pravidelne prispievam recenziami a kritikami od roku 2016. Okrem toho občasne publikujem aj v magazíne Kultúrny život.

Rozmarná fantastika

Ostatné

Písal som nie len pre Multiverzum. Okrem vlastného blogu Lox's New Worlds som pravidelne prispieval aj na tieto stránky:

NaFilmu.cz
Scifi.sk
SpaceUnicorn.sk

Podarilo sa mi aj knižne publikovať - poviedku Tridsiaty škriatok na svete v zbierke Rozmarná fantastika a esej Hnijem, teda som! v Zombie Apokalypsa. Okrem toho sa moja satiristická poviedka Titani a bohovia objavila c časopise KOZMOS  (02/2018). Ďalšie knižne publikované poviedky sú v príprave.
V roku 2020 som rozšíril moju bibliografiu o zbierku Zajtra bude včera (Hydra) s mojim kúskom Schrödingerov vesmír.

Milujem roleplayove hry (RPG) ako je napríklad Dungeons & Dragons. Pre systém Dračí Doupě 2 som napísal dobrodružstvo Ostrov Hmiel. Po úpravách je vhodný pre akýkoľvek systém. Dokumenty k nemu si môžete stiahnuť cez žlté tlačidlo ↓

Okrem toho som bol porotcom v súťaži Cena Fantázie (ročník 2018), vystupoval som v Literárnom stane Martinus na Pohode 2018, či prednášal na fanúšikovských akciách.